Bielsk Podlaski

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

O ośrodku

Galeria zdjęć

Pracownia kosmetyczna - NOWOŚĆ!!

KOSMETYCZNA tytulBielski Ośrodek ZDZ od września 2015 r. posiada doskonale wyposażoną PRACOWNIĘ KOSMETYCZNĄ, która jest wykorzystywana w ramach zajęć praktycznych w Szkole Policealnej oraz kursów kosmetycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sala konferencyjna

thumb konferencyjna 1Ośrodek ZDZ w Bielsku Podlaskim posiada NOWOCZESNĄ SALĘ KONFERENCYJNĄ.

Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, system nagłośnieniowy, dostęp do Internetu umożliwiające komfortowe i profesjonalne prowadzenie spotkań o dowolnym charakterze. Sala posiada klimatyzację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sale dydaktyczne

WYKLADOWE tytulOśrodek ZDZ w Bielsku Podlaskim posiada 4 jasne, przestronne, nowocześnie wyposażone SALE WYKŁADOWE. Każda z sal wyposażona jest w: tablicę magnetyczną bądź kredową, flipchart, ekran projekcyjny. W każdej sali istnieje możliwość skorzystania z laptopa i rzutnika multimedialnego oraz dostępu do Internetu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownia komputerowa

KOMPUTEROWA tytulOśrodek ZDZ w Bielsku Podlaskim posiada dobrze wyposażoną PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ, w której realizowane są zajęcia praktyczne z szerokiej gamy kursów informatycznych. Wszystkie komputery posiadają dostęp do Internetu oraz legalne oprogramowania, działają w sieci.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownia gastronomiczna

GASTRO tytulPosiadamy doskonale wyposażoną PRACOWNIĘ GASTRONOMICZNĄ, w której swobodnie może szkolić się jednocześnie 10 osób.

Pracownia wyposażona jest w:

  • zabudowę kuchenną,
  • zlewozmywak,
  • pojemną lodówko - zamrażarkę,
  • zmywarkę,
  • 3 dwupalnikowe płyty ceramiczne, nad którymi zainstalowane są wyciągi kominowe,
  • kuchenkę mikrofalową,
  • sprzęt i naczynia kuchenne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownia spawalnicza

SPAWALNIA tytulNasz Ośrodek dysponuje pracownią spawalniczą z 7 stanowiskami spawalniczymi wyposażonymi w nowoczesne urządzenia do nauki spawania metodami MIG - 131, MAG - 135, TIG - 141. Uczestnikom szkoleń oraz osobom przystępującym do weryfikacji uprawnień spawalniczych zapewniamy szatnie oraz pomieszczenia higieniczno - sanitarne (w tym prysznice).

CZYTAJ WIĘCEJ

Korytarze, klatka schodowa i sanitariaty

KORYTARZ tytulNowocześnie wyposażony budynek o wysokim standardzie użytkowania to również przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, łazienki dla osób niepełnosprawnych), przestronne korytarze oraz komfortowe sanitariaty (toalety oraz natryski).

CZYTAJ WIĘCEJ